تبلیغات
وبسایت هواداران فرزاد فرزین | Farzad Farzin Fan Site - آیا فرزاد فرزین خواننده تیم ملی فوتبال در جام جهانی خواهد شد؟!
وبسایت هواداران فرزاد فرزین | Farzad Farzin Fan Site
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


...
از سال 84 هوادار فرزاد عزیزم هستم و سال 89 تصمیم گرفتم که وبلاگی در رابطه با کارها و خبرها و کنسرهاش بسازم و تا الان ادامه دادم،امیدوارم تونسته باشم رضایت هوادارای عزیز رو بدست آورده باشم ...

مدیرسایت : nahid
نویسنده
نظرسنجی
کدوم یک از ترک های آلبوم شخصی رو بیشتر می پسندین؟!


موسیقی پارس – متین بنام: چندی پیش قطعه رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل با صدای احسان خواجه امیری منتشر شد. واکنش مردم، منتقدین و مسؤلین نسبت به این قطعه آنقدر منفی بود که احسان خواجه امیری مورد شدید ترین حمله ها قرار گرفت.

در ادامه مسؤلین دولتی نیز نسبت به قطعه واکنش نشان دادند. در این میان، مدیر کل دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز، سرود تیم ملی ایران در جام جهانی را بسیار ضعیف و دور از انتظار خواند و کار احسان خواجه امیری را مورد انتقاداتی شدید قرار داد. ﻭﯼ ﺑﺎ ﺑﯿﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﯾﮏ ﺍﺛﺮ ﺩﺭ ﺳﻄﺢ ﻣﻠﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻭﺟﺪ، ﺷﻮﺭ ﻭ ﻧﺸﺎﻁ ﺩﺭ ﻣﺨﺎﻃﺐ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﮐﻨﺪ ﺍﻇﻬﺎﺭ ﺩﺍﺷﺖ: ﺣﻀﻮﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﺟﺎﻡ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺳﺎﻟﻬﺎ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺁﻥ ﺑﻮﺩﻧﺪ، ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺍﺛﺮﯼ ﺩﺭ ﺳﻄﺢ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﺣﺪﺍﻗﻞ ﻣﻌﯿﺎﺭﻫﺎﯼ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺷﻮﺭ ﻭ ﻧﺸﺎﻁ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ.ﭘﯿﺮﻭﺯ ﺍﺭﺟﻤﻨﺪ ﺍﻓﺰﻭﺩ: ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻭ ﺛﺒﺖ ﺳﺮﻭﺩ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺕ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺸﺪﻩ ﻭ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﻣﺎ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺁﻥ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺍﺳﺖ.

 

این اظهارات موجب شد تا موجی برای حمایت از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وجود بیاید و از مسؤلین خواسته شود برای همراهی با مردم و اهالی جامعه ی موسیقی اقدامی جدی انجام دهند. حال این سوال مطرح می شود که صحبت های مدیر کل دفتر موسیقی مبنی بر این که ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻭ ﺛﺒﺖ ﺳﺮﻭﺩ ﺗﯿﻢ ﻣﻠﯽ ﺍﻗﺪﺍﻣﺎﺕ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻧﺸﺪﻩ ﻭ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺁﻥ ﻏﯿﺮ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ ﺍﺳﺖ به چه معنا است؟! آیا مسولین، سرود تیم ملی در جام جهانی را تغییر خواهند داد؟!

 

خبرنگار «موسیقی پارس» این موضوع را پیگیری کرده که در ادامه با جزییات بیشتری می توانید آن را دنبال کنید.

 

پیروز ارجمند رییس دفتر موسیقی، در جواب سوال خبرنگار «موسیقی پارس» که آیا سرود تیم ملی ایران در جام جهانی را تغییر خواهید داد اعلام کرد: بنده و همکارانم در دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فارغ از مسولیت های دولتی خود، به عنوان یک وظیفه ی ملی بر خود واجب می دانیم تمام تلاشمان را در این راستا انجام دهیم تا یک اثر ارزشی و فاخر که در حد و اندازه های تیم ملی ایران و ملت شریف ایران باشد را به عنوان سرود تیم ملی ایران معرفی کنیم. در صورتی که دوستان در وزارت ورزش و جوانان و همچنین در فدراسیون چنین قصدی داشته باشند، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با آمادگی و تمایل کامل، حاضر است تمام تلاش خود را به کار گیرد و بر اساس وظیفه ی ملی و رسالت خود به خواسته های مردم و اهالی موسیقی احترام بگذارد و در مدت زمان خیلی کوتاهی اقدام به تولید قطعه ای فاخر و ارزشی کند و به عنوان سرود تیم ملی ایران در جام جهانی معرفی کند. حتی خودمان این پیشنهاد را به وزارت ورزش و فدراسیون می دهیم و از همین تریبون آمادگی کامل خود را برای انجام این کار اعلام می کنیم.

 

«موسیقی پارس» پس از گفته های پیروز ارجمند مطلع شد «سید جواد هاشمی» تهیه کننده ی یکی از برنامه های تلویزیونی است که قرار است در روز های برگزاری جام جهانی از تلویزیون پخش شود و برای این برنامه دو قطعه، یکی با صدای فرزاد فرزین و دیگری با صدای رضا یزدانی تهیه کرده و در اختیار دارد که مربوط به فضای جام جهانی می شوند و با توجه به کیفیت بالای این دو قطعه می توانند گزینههای اول دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای معرفی به عنوان سرود رسمی تیم ملی باشند.

 

پس از حرف و حدیث های فراوان در این زمینه، سید جواد هاشمی نیز در گفتگو با خبرنگار «موسیقی پارس» اظهار داشت: بنده با تمام ارادت و ارزش و احترامی که برای احسان خواجه امیری و کارش قائل هستم و علاقه ی خاصی که به وی دارم، در صورت صلاح دید جناب آقای ارجمند با کمال میل حاضرم این دو قطعه را به ایشان تحویل دهم تا هرکدام از این قطعات را که در شورای این دفتر پذیرفه شود، به عنوان سرود تیم ملی معرفی کنند. هردو قطعه ای که به تهیه کنندگی بنده ساخته شدند، از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند که بدون شک می توانند رضایت اکثریت مردم و جامعه ی موسیقی را جلب کنند چرا که بی نهایت کیفیت کار ها بالا است و به قول معروف یکی از یکی بهتر هستند. امیدورام سرود تیم ملی ایران در جام جهانی را همه ی مردم دوست داشته باشند.

 

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز پس از اظهارات سید جواد هاشمی، به «موسیقی پارس» تشریح کرد: در صورت موافقت فدراسیون فوتبال در شورای این دفتر اقدام به بررسی این دو قطعه می کنند و یکی از آن دو را به عنوان سرود رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی به مردم معرفی می کند.

 

با توجه به صحبت ها و ابراز تمایلات پیروز ارجمند، رییس دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد هاشمی، تهیه کننده ی قطعات فرزاد فرزین و رضا یزدانی و مهم تر از همه درخواست های مردمی، به نظر می رسد تنها یک گام برای تغییر سرود رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی باقی مانده است و آن هم موافقت وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال با این موضوع است.

 

لازم به ذکر است شنیده ها حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال نیز برای چنین کاری آمادگی دارد و در صورتی که به طور کامل فدراسیون فوتبال هم با این جابجایی موافقت کند تنها باید منتظر ماند و دید دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از میان فرزاد فرزین و رضا یزدانی کدام یک را به عنوان خواننده ی سرود رسمی تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل معرفی می کند.

 

همچنین گفتنی است منتظر اخبار تکمیلی پیرامون این موضوع در روزهای آینده از «موسیقی پارس» باشید.


نوع مطلب : فرزاد فرزین | Farzad Farzin، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 26 اردیبهشت 1393
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 12:35 ب.ظ
فرزاد فرزین که قبول میشه
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1393 12:25 ب.ظ
فرزاد فرزین که قبول میشه
دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 09:19 ب.ظ
امیدوارم فرزاد باشه
یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 09:15 ب.ظ
چرا نمیااا ناراحت میشمااا
شنبه 27 اردیبهشت 1393 06:41 ب.ظ
سلام ناهید جون میای
شنبه 27 اردیبهشت 1393 12:07 ب.ظ
UPДм
___ UPДм
_____ UPДм
________ UPДм
____________ UPДм
________________ UPДм
____________________ UPДм
________________________ UPДм
____________________________ UPДм
____________________________ UPДм
________________________ UPДм
____________________ UPДм
________________ UPДм
____________ UPДм
________ UPДм
_____ UPДм
___ UPДм
__ UPДм
__ UPДм
___ UPДм
_____ UPДм
________ UPДм
____________ UPДм
________________ UPДм
____________________ UPДм
________________________ UPДм
جمعه 26 اردیبهشت 1393 05:55 ب.ظ
ایشاالله فرزاده!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای وبسایت هواداران فرزاد فرزین | Farzad Farzin Fan Site محفوظ است