تبلیغات
وبسایت هواداران فرزاد فرزین | Farzad Farzin Fan Site - مطالب بهمن 1391
وبسایت هواداران فرزاد فرزین | Farzad Farzin Fan Site
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره سایت


...
از سال 84 هوادار فرزاد عزیزم هستم و سال 89 تصمیم گرفتم که وبلاگی در رابطه با کارها و خبرها و کنسرهاش بسازم و تا الان ادامه دادم،امیدوارم تونسته باشم رضایت هوادارای عزیز رو بدست آورده باشم ...

مدیرسایت : nahid
نویسنده
نظرسنجی
کدوم یک از ترک های آلبوم شخصی رو بیشتر می پسندین؟![]
نوع مطلب : ویدیو ها | Videos، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 30 بهمن 1391


بقیه عکسا در ادامه...


ادامه مطلب


نوع مطلب : گزارش تصویری و متنی از کنسرت ها | Visual and textual reports concerts، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 29 بهمن 1391
قصه تکراری اختلال در صدابرداری برج میلاد، این بار در سومین روز جشنواره موسیقی فجر گریبان‌گیر فرزاد فرزین شد.

به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، فرزاد فرزین شامگاه گذشته، 27 بهمن در سالن‌همایش‌های برج میلاد تهران به روی صحنه رفت. سالنی که شب گذشته هم مملو از جمعیت بود.

امسال برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه می‌روم

این خواننده پاپ پس از حضور بر روی صحنه و اجرای قطعه ریتمیک «دوریت» در سخنانی گفت: خوشحالم که امسال برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه می‌روم.

او ادامه داد: بعضی خبرنگاران از من پرسیدند که اجرایت در جشنواره چه تفاوتی با کنسرت‌های همیشگی‌ات دارد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که کار ما یک حرکت فرهنگی‌ است. در برنامه جشنواره هم از چیزی کم نمی‌گذارم، چون عاشق مردم هستم و به مسائل مالی فکر نمی‌کنم.

بقیه در ادامه مطلب...
ادامه مطلب


نوع مطلب : مصاحبه ها | Interviews، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 بهمن 1391


فرزاد فرزین هنگام اجرای ترانه "راه من" در جشنواره موسیقی فجر آرزو کرد که غیرت و مردانگی ایرانیان همواره پایدار باشد.

به گزارش مهر، در سومین شب از برگزاری بیست‌ و هشتمین جشنواره موسیقی فجر، شب گذشته جمعه 27 بهمن ماه فرزاد فرزین با گروه "شوک" به روی صحنه سالن همایش‌های برج میلاد رفت.

کنسرت با شمارش معکوس از 60 به 1 که در صفحه انتهای سن به نمایش درآمد، آغاز شد. در این یک دقیقه نوازندگان پشت سازهایشان قرار گرفتند و فرزاد فرزین همزمان با تصویری که از خودش روی پرده پخش می‌شد، وارد صحنه شد.

بقیه در ادامه مطلب...ادامه مطلب


نوع مطلب : مصاحبه ها | Interviews، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 بهمن 1391
گزارش تصویری از کنسرت فرزاد فرزین و گروهش در جشنواره موسیقی فجرفرزاد فرزین و گروه «شوک» 27 بهمن ماه در دوسانس در جشنواره موسیقی فجر، که در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار می شد، به اجرای برنامه پرداختند. شما می توانید گزارش تصویری این برنامه را از نگاه دوربین حمیدرضا امینی، در ادامه خبر ببینید.


ادامه مطلب


نوع مطلب : گزارش تصویری و متنی از کنسرت ها | Visual and textual reports concerts، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 بهمن 1391
 گزارش رادیویی از کنسرت و گفتگو با فرزاد فرزین در برنامه ی رادیو جوانفرزاد فرزین و گروه «شوک» شب گذشته در جشنواره موسیقی فجر، که در سالن همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود، به اجرای دو سانس برنامه پرداختند. برنامه ی رادیویی «شب های نقره ای» از «رادیو جوان» گزارش های رادیویی از برنامه های جشنواره موسیقی فجر تهیه می کند که همانند شب های گذشته این روند ادامه داشت و گزارشی از شب کنسرت فرزاد فرزین به صورت زنده و مستقیم پخش شد و گفتگویی هم با فرزاد فرزین در بین این دو سانس انجام شده است که می توانید در ادامه ی خبر، مصاحبه ی بهمن بابازاده با فرزاد فرزین و گزارش رادیویی کنسرت را دریافت کنید.

:: دریافت بخش اول ::

:: دریافت بخش دوم ::

نوع مطلب : ویدیو ها | Videos، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 28 بهمن 1391
فرزاد فرزین: برنامه‌های ما تفریحی و فرهنگی هستند و اگر غیر از این باشد، راه را اشتباه رفته‌ایم. مردم به شادی نیاز دارند و البته باید آهنگ‌ها و ترانه‌ها بر جانشان تاثیر مثبت نیز بگذارد. در یک کلام مخاطب ما وقتی از سالن بیرون می‌رود، حال بهتری پیدا کرده باشد. برای مخاطب کم نمی‌گذاریم. برای من اجرای جشنواره و کنسرت عمومی فرقی ندارد. "فرزاد فرزین امشب، پس از کنسرت اش در برج میلاد با برنامه «شب های نقره ای» رادیو جوان مصاحبه ای زنده خواهد داشت"


نوع مطلب : مصاحبه ها | Interviews، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 27 بهمن 1391
وب سایت رسمی و جامعه مجازی هواداران فرزاد فرزین، موفق به کسب عنوان بهترین وب سایت شخصی در «جشنواره وب ایران» با آرای مردم شد.

http://farzadfarzin.net


نوع مطلب : فرزاد فرزین | Farzad Farzin، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 27 بهمن 1391شبکه ایران/ نداسیجانی: فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ که در سال جاری قرار است برای اولین بار در جشنواره بین المللی موسیقی فجر شرکت کند در گفتگو با شبکه ایران درباره قطعاتی که در این برنامه اجرا خواهد کرد گفت: در بیست و هشتمین جشنواره موسیقی فجر تقریبا همان قطعاتی را که در کنسرت هایم اجرا می شود یعنی در واقع تلفیق بین 4تا آلبوم منتشر شده ام و یکی - دو قطعه تک آهنگ اجرا خواهیم داشت.
وی افزود: فرم کنسرت همان گروه فرزاد فرزین یا گروه "شوک" با سرپرستی زایا سلیمان است . همچنین به مانند همیشه این اجراها همراه با قسمت های نمایشی خواهد بود. سعی داریم در این اجرا نیز تفاوتی که همیشه نسبت به بقیه کنسرت های پاپ داشته ایم در جشنواره موسیقی فجر هم داشته باشیم.
خواننده آلبوم "شلیک" خاطر نشان کرد: چه خوب است که این جشنواره تداوم داشته باشد اما نقاط ضعف آن قسمت جنبی آن است که به زودی باید برطرف شود.
فرزین تصریح کرد: باید به مانند جشنواره فیلم یا موسیقی جشنواره ای هم برای موسیقی پاپ برگزار شود تا ستاره های موسیقی پاپ به رقابت بپردازند. برگزاری این جشنواره ها علاوه بر پیشرفت موسیقی کشور در قسمت پاپ سبب رضایت هنرمندان موسیقی پاپ نیز می شود. این یک نقص بزرگ است که باید به هر حال حل شود.
خواننده آلبوم "شانس" اظهار داشت:بهترین های جشنواره موسیقی فجر در قسمت موسیقی محلی ،مقامی ،کلاسیک و..نقطه قوتی برای موسیقی ما هستند فقط امیدوارم آن قسمتی که نامش را می گذاریم پاپ بیشتر به آن بها داده شود به این علت که تغذیه ما از سمت موسیقی پاپ است.
فرزین گفت: باید بر روی موسیقی پاپ سرمایه گذاری شود زیرا که این موسیقی با برچسب مجاز می تواند مقابله ای برای موسیقی غیر فرهنگی باشد. نباید تنها خود خواننده باشد که زحمات همه کارها را تقبل کند و از آن سو مسئولین فقط ایراد بگیرند؛ چون نظارت باید همراه با حمایت باشد.


فرزاد فرزین 27 بهمن ماه در دوسانس 18:30 و 21:30 در سالن مرکز همایش های برج میلاد به روی صحنه خواهد رفت.

نوع مطلب : مصاحبه ها | Interviews، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 24 بهمن 1391


فرزاد فرزین خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان در گفتگو با خبرنگار حوزه موسیقی باشگاه خبرنگاران گفت: وجود جشنواره موسیقی فجر بهتر از نبود آن است اما نکته حائز اهمیت کامل نبودن این جشنواره است.

وی ادامه داد: در جشنواره فیلم فجر همه بخش ها کامل است اما در جشنواره موسیقی فجر چنین امری را مشاهده نمی کنیم و این جشنواره هنوز هم جای کار بسیاری دارد.

این خواننده جوان کشورمان در ادامه تصریح کرد: جشنواره موسیقی فجر نمی تواند جریان ساز باشد اما برای استعدادیابی جشنواره خوبی به شمار می رود زیرا افراد فرصت شرکت کردن در این جشنواره را پیدا می‌ کنند.نوع مطلب : مصاحبه ها | Interviews، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 24 بهمن 1391این خواننده گفت: استاندارد سازی تنها راه حل برای پیشرفت و بین المللی کردن جشنواره فیلم فجر است.


«فرزاد فرزین» خواننده موسیقی پاپ در گفتگو با خبرنگار ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر گفت: جشنواره فیلم فجر به لحاظ برگزاری شکل بهتری پیدا کرده و امیدوارم جشنواره تا حدی پیشرفت کند که به استانداردهای جشنواره های بین المللی برسیم.

وی ادامه داد: من در فیلم سینمایی «سگهای پوشالی» به کارگردانی رضا توکلی به ایفای نقش پرداختم که جزو فیلم های اولی بود اما بنا به دلایلی در جشنواره به نمایش در نیامد.

وی در پاسخ به این سوال که چگونه کار موسیقی را از بازیگری تفکیک می کند، بیان داشت: موسیقی و بازیگری دو حرفه متفاوت هستند که ترجیح می دهم هر کدام را به شکل حرفه ای و جداگانه پیگیری کنم.

وی که خوانندگی برای فیلم های جشنواره را در فیلم سوپراستار تجربه کرده بود، بیان داشت: با توجه به اینکه خوانندگی فیلم خانم میلانی را چند سال گذشته تجربه کردم، به لحاظ اینکه اکثر فیلم های جشنواره تا لحظات آخر ساخته می شوند و معلوم نیست آیا به جشنواره می رسند، در مورد موضوع خوانندگی مساله کمی فرق می کند؛ چرا که یک شبه نمی توان آهنگ یک فیلم را خواند.

فرزین اظهار داشت: تاکنون نیز فیلم خوبی برای آهنگ سازی به دستم نرسیده، گرچه کارگردان آن نیز برایم بسیار حائز اهمیت است.

این خواننده ادامه داد: بعد از اینکه فیلم سینمایی «سگهای پوشالی» تدوین شد آن را دیدم و از کار خودم بسیار راضی بودم. پس از بازی در این فیلم نگاهم به سینما عوض شد.
نوع مطلب : مصاحبه ها | Interviews، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 22 بهمن 1391

[]
عکس در ادامه...
ادامه مطلب


نوع مطلب : ویدیو ها | Videos، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 21 بهمن 1391
از خدا ممنونم که دوستان خوبی مثل شما دارم. از این که همیشه در کنارم هستید خوشحالم و این به من انرژی دوچندان میده که با قدرت روی آلبوم جدیدم کار کنم و تمام تلاشم رو می کنم که قطعاً کاری قوی و دوست داشتنی ارائه بدیم. دوستون دارم.

عکس؛ آخرین روز تعطیلات در شمال.


نوع مطلب : فرزاد فرزین | Farzad Farzin، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 20 بهمن 1391
نوع مطلب : فرزاد فرزین | Farzad Farzin، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 15 بهمن 1391
نوع مطلب : فرزاد فرزین | Farzad Farzin، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 14 بهمن 1391


( کل صفحات : 2 )    1   2   

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای وبسایت هواداران فرزاد فرزین | Farzad Farzin Fan Site محفوظ است